Częsci zamienne i akcesoria do frytkownic Actifry

Tefal Actifry części

Urządzenie Actifry

Actifry jest frytkownicą marki Tefal, wyposażoną w technologię ActiFry, która pozwala na usmażenie aż do 1,2 kg frytek przy użyciu 1 łyżki oleju. Przy pomocy ActiFry możesz usmażyć także inne produkty, takie jak mięso czy ryby. Urządzenie ActiFry cechuje nowoczesne wzornictwo, a technologia ActiFry zapewnia równomierne smażenie produktów. ActiFry zawiera ceramiczną powłokę zapobiegającą przywieraniu. Dodatkowo istnieje możliwość mycia pokrywy, misy oraz mieszadła w zmywarce. Wygodna obsługa urządzenia zapewnia komfort użytkowania.

Actifry części

Poszukujesz misy lub koszyka do swojej frytkownicy? Może chcesz zakupić mieszadło do Actifry? U nas znajdziesz wszystkie części do frytkownicy! Posiadamy filtry, uchwyty, a nawet silnik do Twojego urządzenia ActiFry.

Jaki sprzęt ActiFry posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części do urządzenia ActiFry potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce i składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia. Po znalezieniu numeru można zlokalizować go tutaj z lewej strony. Kliknij na odpowiedni numer, tak aby pojawiły się tylko części zamienne do Twojego urządzenia.

Potrzebne części do Actifry? Jesteśmy gotowi do pomocy!

Chętnie pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojej frytkownicy. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 222 922 476 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00 oraz od 13:00 do 17:00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie w zakładce ‘Kontakt’. Jesteśmy gotowi do pomocy!