Aeg części

AEG części zamienne i akcesoria

AEG – niemiecka marka

AEG jest niemieckim koncernem elektrotechnicznym z siedzibą w Berlinie. Firma oficjalnie występuje pod nazwą AEG od 1887 roku. Znakiem rozpoznawczym AEG i jej produktów stała się filozofia projektowania, którą wprowadził Profesor Peter Behrens. Pierwotnie wrażenia wizualne i walory estetyczne były uważane za nieistotne elementy w produkcji przemysłowej. Jednak w 1907 roku firma AEG przyjęła na stanowisko konsultanta artystycznego niemieckiego architekta-wizjonera. Zaproponowano mu objęcie w firmie AEG pierwszego na świecie stanowiska projektanta przemysłowego. W 1953 roku utworzono we Frankfurcie pierwsze międzynarodowe biuro projektowe firmy AEG. Gruntowne zmiany jakie zostały przeprowadzone przez profesora Behrensa opierają się na założeniu projektowania urządzeń domowych, z myślą zarówno o ich estetyce, jak i przeznaczeniu. W 1958 roku firma AEG wprowadziła na rynek pierwszą w pełni automatyczną pralkę – model LAVAMAT. Natomiast w 1976 roku został wyprodukowany pierwszy w pełni elektronicznie sterowany piekarnik.

AEG części zamienne

Potrzebujesz części do lodówki AEG? Twoja lodówka przestała działać lub chcesz wymienić uszkodzoną szufladę? Oferujemy setki części zamiennych! U nas znajdziesz również części do pralek, kuchenek i zmywarek marki AEG.

Jaki sprzęt AEG posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części do urządzenia AEG potrzebny będzie numer modelu urządzenia.

W celu zamówienia odpowiedniej części potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada).
W przypadku trudności ze znalezieniem numeru urządzenia, możesz skorzystać z naszej podpowiedzi 'tutaj' lub kliknąć na pole pomocy na pionowym pasku z lewej strony.

Potrzebne części do AEG? Jesteśmy gotowi do pomocy!

Chętnie pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem 22 292 24 76 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00 oraz od 13.00 do 17.00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego sie na naszej stronie, w zakładce 'Kontakt'.