• Twój specjalista części zamiennych od 1978 roku
  • Ponad 10,000,000 produktów
  • 14 dni na zwrot

Aeg części

AEG – niemiecka marka

AEG jest niemieckim koncernem elektrotechnicznym z siedzibą w Berlinie. Firma oficjalnie występuje pod nazwą AEG od 1887 roku. Znakiem rozpoznawczym AEG i jej produktów stała się filozofia projektowania, którą wprowadził Profesor Peter Behrens. Pierwotnie wrażenia wizualne i walory estetyczne były uważane za nieistotne elementy w produkcji przemysłowej. Jednak w 1907 roku firma AEG przyjęła na stanowisko konsultanta artystycznego niemieckiego architekta-wizjonera. Zaproponowano mu objęcie w firmie AEG pierwszego na świecie stanowiska projektanta przemysłowego. W 1953 roku utworzono we Frankfurcie pierwsze międzynarodowe biuro projektowe firmy AEG. Gruntowne zmiany jakie zostały przeprowadzone przez profesora Behrensa opierają się na założeniu projektowania urządzeń domowych, z myślą zarówno o ich estetyce, jak i przeznaczeniu. W 1958 roku firma AEG wprowadziła na rynek pierwszą w pełni automatyczną pralkę – model LAVAMAT. Natomiast w 1976 roku został wyprodukowany pierwszy w pełni elektronicznie sterowany piekarnik.

AEG części zamienne

Potrzebujesz części do lodówki AEG? Twoja lodówka przestała działać lub chcesz wymienić uszkodzoną szufladę? Oferujemy setki części zamiennych! U nas znajdziesz również części do pralek, kuchenek i zmywarek marki AEG.

Jaki sprzęt AEG posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części do urządzenia AEG potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce i składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi. Po znalezieniu numeru można zlokalizować go tutaj z lewej strony. Kliknij na odpowiedni numer, tak aby pojawiły się tylko części zamienne do Twojego urządzenia.

Potrzebne części do AEG? Jesteśmy gotowi do pomocy!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 222 922 476 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00 oraz od 13:00 do 17:00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie w zakładce ‘Kontakt’. Jesteśmy gotowi do pomocy!