Atag części

ATAG części zamienne i akcesoria

ATAG – holenderska marka

ATAG to holenderska marka stworzona w 1948 roku przez Anthonego Tijdinka i Anthonego van Goora jako odpowiedź na powojenne zapotrzebowanie na proste urządzenia do gotowania. Nazwa ATAG wzięła się od inicjałów jej twórców (A.T. i A.G.). Firma zaczęła swoją działaność od produkcji pieców i kuchenek gazowych. Już po pięciu latach ilość wyprodukowanych urządzeń przekroczyła 50,000 sztuk! Do dzisiaj firma zajmuje wysoką pozycję w kategorii urządzeń kuchennych, a my jako Partner marki ATAG możemy zaproponować Państwu części zamienne prosto od producenta.

ATAG części zamienne

Potrzebujesz części do urządzeń ATAG? Twoja kuchenka przestała działać lub chcesz wymienić uszkodzoną szufladę w lodówce? Oferujemy setki części zamiennych! U nas znajdziesz również części do mikrofalówek, kuchenek i piekarników marki ATAG.

Jaki sprzęt ATAG posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada).
W przypadku trudności ze znalezieniem numeru urządzenia, możesz skorzystać z naszej podpowiedzi 'tutaj' lub kliknąć na pole pomocy na pionowym pasku z lewej strony.

Potrzebne części do ATAG? Jesteśmy gotowi do pomocy!

Chętnie pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem 22 292 24 76 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00 oraz od 13.00 do 17.00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego sie na naszej stronie, w zakładce 'Kontakt'.