Bauknecht części

Bauknecht części zamienne i akcesoria

Bauknecht – niemiecka marka

Bauknecht to niemiecka marka stworzona w 1919 roku przez Gottloba Bauknechta. Na początku był to zwykły warsztat elektroniczny, jednak w miarę rozwoju firmy i nadejścia czasów powojennych, firma zrobiła wielki krok ku produkcji urządzeń domowych zasianych elektrycznie. W 1948 roku powstało ich pierwsza lodówka "Allfix". Po 10 latach wyprodukowalno pierwszą pralkę Bauknecht, a w 1964 na rynku pojawiła się pierwsza zmywarka Bauknacht. Do dzisiaj firma zajmuje wysoką pozycję w kategorii urządzeń AGD, a my jako Partner marki Bauknecht możemy zaproponować Ci części zamienne prosto od producenta.

Bauknecht części zamienne

Potrzebujesz części do urządzeń Bauknecht? Twoja suszarka Bauknecht wymaga wymiany jakiejś części? Oferujemy setki części zamiennych! U nas znajdziesz również części do pralek i zmywarek marki Bauknecht.

Jaki sprzęt Bauknecht posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej czesci do urządzenia Bauknecht potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada).
W przypadku trudności ze znalezieniem numeru urządzenia, możesz skorzystać z naszej podpowiedzi 'tutaj' lub kliknąć na pole pomocy na pionowym pasku z lewej strony.

Potrzebne części do Bauknecht? Jestesmy gotowi do pomocy!

Chętnie pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem 22 292 24 76 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00 oraz od 13.00 do 17.00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego sie na naszej stronie, w zakładce 'Kontakt'.