Bosch części

Bosch części zamienne i akcesoria

Bosch części zamienne

Firma Bosch została założona w 1886 roku przez Roberta Boscha. Od samego początku firma kładła nacisk na inwestycje w innowacje i odpowiedzialność społeczną. Od wielu lat sprzęt gospodarstwa domowego firmy Bosch czyni życie łatwiejszym.

Bosch lodówka

Pierwsza chłodziarka elektryczna została wyprodukowana w 1933 roku w Niemczech. Natomiast w 1989 roku na rynku pojawiła się kolejna innowacja – technologia mrożenia w 0°C, dzięki czemu owoce i warzywa pozostają świeże i chrupiące na dłużej. Jeżeli szukasz części do lodówki Bosch to dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz termostat do lodówki, drzwi do zamrażarki i każdą inną potrzebną część. Nie kupuj nowej lodówki, po prostu wymień zepsutą część.

Bosch pralka

W 1958 roku do produkcji seryjnej trafiła pierwsza pralka marki Bosh, a w 1972 opracowano pierwszą pralko-suszarkę. Jeżeli twoja pralka przestała działać właściwie w naszym sklepie znajdziesz każdą z części do pralki Bosch. Twoja pralka się zepsuła? Posiadamy w ofercie amortyzatory, grzałki, paski napędowe i wiele innych. U nas także masz możliwość zaopatrzenia się w zestaw do konserwacji pralki.

Bosh zmywarka

Firma Bosch stworzyła pierwszą zmywarkę w 1964 roku. Wynalazek ten ułatwił pracę gospodyń domowych, oszczędzając ich czas i wysiłek. Na Centralaczesci.pl znajdziesz każdą potrzebną część do zmywarki Bosch. Posiadamy w naszej ofercie drzwi, filtry, grzałki, pompy i moduły do zmywarki.

Bosch mikrofalówka

Od 1973 roku firma zaczęła wspierać pracujące żony poprzez pierwszą kuchenkę mikrofalową. Obecnie sprzęt ten jest jeszcze bardziej innowacyjny i wyposażony w szereg funkcji. Jeżeli szukasz części do mikrofalówki Bosch zapoznaj się z naszą ofertą. Posiadamy kondensatory, lampy, przyciski, a także silniki do zmywarek.

Bosch ekspres do kawy

Marka Bosch w 2002 roku wprowadziła na rynek ekspresy do kawy. Firma Bosch oferuje ekspresy ciśnieniowe wyposażone w technologie baristy. Marka wprowadziła na rynek system Tassimo, który potrafi przygotować aż 40 różnych napojów. W naszym sklepie znajdziesz dzbanek, filtr i wiele innych części do espresu Bosch. Wymień zepsutą część i ciesz się smakiem świeżo parzonej kawy. Jeżeli szukasz środków do konserwacji ekspresu do kawy zapoznaj się z naszymi produktami. Mamy w swojej ofercie odkamieniacz do ekspresu, a także środki czyszczące i smarujące. U nas znajdziesz również zestaw do konserwacji ekspresu do kawy.

Jaki sprzęt Bosch posiadam?

Aby dowiedzieć się, jakie urządzenie Bosch posiadasz, spójrz na tabliczkę znamionową lub etykietę. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada).
W przypadku trudności ze znalezieniem numeru urządzenia, możesz skorzystać z naszej podpowiedzi 'tutaj' lub kliknąć na pole pomocy na pionowym pasku z lewej strony.

Potrzebujesz części do Bosch? Chętnie pomożemy!

Chętnie pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem 22 292 24 76 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00 oraz od 13.00 do 17.00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego sie na naszej stronie, w zakładce 'Kontakt'.