Braun części

Braun części zamienne i akcesoria

Produkty marki Braun

Braun to niemieckie przedsiębiorstwo założone w 1921 roku. Obecnie marka jest własnością amerykańskiego koncernu kosmetycznego Procter & Gamble. Marka Braun posiada w swojej ofercie golarki, depilatory oraz urządzenia do pielęgnacji włosów takie jak suszarki czy prostownice. Braun to nie tylko urządzenia służące do pielęgnacji. Firma posiada w swojej ofercie sprzęt taki jak: blendery, roboty kuchenne, sokowirówki, czajniki oraz tostery. Jeżeli poszukujesz części do blendera Braun lub żelazka dobrze trafiłeś!

Jaki sprzęt Braun posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej czesci do urządzenia Braun potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada).
W przypadku trudności ze znalezieniem numeru urządzenia, możesz skorzystać z naszej podpowiedzi 'tutaj' lub kliknąć na pole pomocy na pionowym pasku z lewej strony.

Potrzebne części do Braun? Jesteśmy gotowi do pomocy!

Chętnie pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem 22 292 24 76 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00 oraz od 13.00 do 17.00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego sie na naszej stronie, w zakładce 'Kontakt'.