• Twój specjalista części zamiennych od 1978 roku
  • Ponad 10,000,000 produktów
  • 14 dni na zwrot

Braun części

Produkty marki Braun

Braun to niemieckie przedsiębiorstwo założone w 1921 roku. Obecnie marka jest własnością amerykańskiego koncernu kosmetycznego Procter & Gamble. Marka Braun posiada w swojej ofercie golarki, depilatory oraz urządzenia do pielęgnacji włosów takie jak suszarki czy prostownice. Braun to nie tylko urządzenia służące do pielęgnacji. Firma posiada w swojej ofercie sprzęt taki jak: blendery, roboty kuchenne, sokowirówki, czajniki oraz tostery. Jeżeli poszukujesz części do blendera Braun lub żelazka dobrze trafiłeś!

Jaki sprzęt Braun posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części do urządzenia Braun potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce i składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Po znalezieniu numeru można zlokalizować go tutaj z lewej strony. Kliknij na odpowiedni numer, tak aby pojawiły się tylko części zamienne do Twojego urządzenia.

Potrzebne części do Braun? Jesteśmy gotowi do pomocy!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 222 922 476 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00 oraz od 13:00 do 17:00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie w zakładce ‘Kontakt’. Jesteśmy gotowi do pomocy!