• Twój specjalista części zamiennych od 1978 roku
 • Ponad 10,000,000 produktów
 • 14 dni na zwrot

Kontakt

onderdelenwinkel contact
 • Kontakt e-mailowy

  Możesz w prosty sposób wysłać do nas e-mail za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe!


 • Facebook

  Skontaktuj się z nami na Facebook'u.


 • Instrukcje naprawy

  Zobacz instruktaż jak naprawić zepsute urządzenie na Youtube.


Często zadawane pytania


Chętnie pomożemy Ci w znalezieniu właściwej części zamiennej. W tym celu prosimy o ustalenie marki i numeru modelu Twojego urządzenia. Dzięki temu będziemy w stanie znaleźć odpowiedni produkt. Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami poprzez poniższy formularz!

Kiedy zamówienie możemy wysłać z naszego magazynu, będziemy w stanie dostarczyć je do Ciebie szybko. Do swojego zamówienia otrzymasz od nas numer śledzenia przesyłki, dzięki któremu można śledzić postęp dostawy w domu. Może się zdarzyć, że Twój produkt zostanie wysłany za pośrednictwem innej firmy i wówczas nie zawsze będziemy mogli zagwarantować informacje o statusie przesyłki. Jednak nieustannie pracujemy nad tym, by poprawiać procesy logistyczne i wysyłać większość naszych produktów z własnego magazynu. Więcej informacji na temat naszych czasów dostawy.

Jeżeli zdarzy się, że przez przypadek wyślemy do Ciebie niewłaściwy produkt to oczywiście możesz go zwrócić do nas na nasz koszt. Jeśli okaże się, że zamówiłeś nieodpowiedni produkt a jest on nieuszkodzony i w oryginalnym opakowaniu, możesz dokonać zwrotu tego produktu pokrywając koszty jego wysyłki. Więcej informacji na temat zwrotów

Ciężko pracujemy, aby zagwarantować sprawną i szybką wysyłkę zamówień. W związku z tym, nie zawsze możliwe jest anulowanie zamówienia przed jego wysyłką. Jednak w większości przypadków anulowanie zamówienia poprzez poniższy formularz kontaktowy jest jak najbardziej możliwe.

Nasze produkty pakujemy i wysyłamy z wielka starannością, ale czasami nawet my popełniamy błędy. Zawsze jednak dokładamy wszelkich starań, aby takie sprawy rozwiązywać najszybciej jak to możliwe i w sposób zadowalający dla Ciebie. Więcej informacji na temat zwrotów
Prosimy podać Numer Zamówienia podczas wypełniania poniższego formularza. Informacja ta, usprawni proces odpowiadania na wiadomości. Z góry dziękujemy.

Kontakt

Informacje kontaktowe

* wymagane pola