Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Chętnie pomożemy w dalszych poszukiwaniach, możliwe. Żeby jednak nasza pomoc była efektywna, prosimy o ustalenie marki i numeru modelu Twojego urządzenia. Dane te znajdują się na tabliczce znamionowej Twojego sprzętu, kliknij tutaj, by zobaczyć, gdzie ją znaleźć. Dzięki tym informacjom będziemy w stanie znaleźć odpowiedni produkt. Jeżeli masz już numer urządzenia, skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy na dole strony.

Zamówienia są wysyłane z naszego magazynu przez firmę kurierską GLS. Po odebraniu paczki przez kuriera otrzymasz od nas e-mail z numerem przesyłki, dzięki któremu możesz na bieżąco śledzić postęp dostawy. Kliknij TUTAJ aby śledzić swoją przesyłkę.

Jeżeli zdarzy się, że przez przypadek wyślemy do Ciebie niewłaściwy produkt to oczywiście możesz go zwrócić do nas na nasz koszt. Jeśli okaże się, że zamówiłeś nieodpowiedni produkt a jest on nieuszkodzony i w oryginalnym opakowaniu, możesz dokonać zwrotu tego produktu pokrywając koszty jego wysyłki. Więcej informacji na temat zwrotów

W większości przypadków (o ile paczka nie została jeszcze wysłana z naszego magazynu) możemy anulować Twoje zamówienie poprzez poniższy formularz kontaktowy. Prosimy o zaznaczenie opcji “O zamówieniu” w temacie wiadomości oraz o podanie numeru zamówienia, aby przyspieszyć proces.

Wkładamy bardzo dużo serca i staranności w pakowanie i wysłanie do Ciebie paczki, ale, jak to ludzie, czasami popełniamy błędy. Może się również zdarzyć, że paczka ulegnie uszkodzeniu podczas transportu. Zawsze jednak dokładamy wszelkich starań, aby takie sprawy rozwiązywać najszybciej jak to możliwe. Jeżeli otrzymałeś uszkodzony lub zepsuty towar, możesz nam go zwrócić. Więcej informacji na temat zwrotów oraz link do formularza zwrotu.


onderdelenwinkel contact
  • Kontakt e-mailowy

    Możesz w prosty sposób wysłać do nas e-mail za pomocą formularza kontaktowego na dole strony. Odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe!


  • Kontakt telefoniczny

    Jeżeli w sekcji "Najczęściej zadawane pytania" nie znalazłeś poszukiwanej odpowiedzi, prosimy o kontakt telefoniczny z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem 22 292 24 76 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00 oraz od 13:00 do 17:00.


  • Facebook

    Skontaktuj się z nami na Facebook'u.


Prosimy podać Numer Zamówienia podczas wypełniania poniższego formularza. Dzięki tej informacji będziemy w stanie sprawniej i szybciej udzielić Ci odpowiedzi.

Potrzebujesz pomocy?

Wybierz główne zagadnienie dla swojego pytania. Dzięki temu będziemy Ci w stanie szybciej i dokładniej odpowiedzieć.


Informacje kontaktowe

* wymagane pola