Czajnik części

Wszystko dla Twojego czajnika

Kubek z gorącą herbatą, ciepła kawa, aby przygotować te napoje potrzebujesz wrzątek. Jeżeli chcesz szybko podgrzać wodę, najlepiej zaopatrz się w czajnik elektryczny. Warto zastanowić się nad kupnem czajnika nie tylko funkcjonalnego, ale też dopasowanego do Twoich potrzeb i wnętrza kuchni. Czajniki elektryczne możemy podzielić według kilku kryteriów; pojemność, rodzaj grzałki, moc i materiał z jakiego jest zbudowany. Biorąc pod uwagę grzałkę wyróżniamy czajniki z grzałką spiralną lub płaską. Uwzględniając pojemność wyróżniamy czajniki małe, średnie oraz duże. Moc czajników pozwala na podział na niskowatowe, średniowatowe lub wysokowatowe. Biorąc pod uwagę materiał z jakiego został wykonany dzielimy czajniki na plastikowe, metalowe lub ceramiczne. Jeżeli szukasz części do czajnika, dobrze trafiłeś!

Jaki model czajnika posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej pod spodem czajnika. Jeżeli chcesz znaleźć numer modelu swojego urządzenia wpisz go w lewej kolumnie tej strony. Widoczne teraz części do czajnika odpowiadają numerowi modelu Twojego urządzenia.

Od pokrywy po filtr do czajnika

Jeżeli szukasz części zamiennych do czajnika, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. W Centralaczesci.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoje codzienne obowiązki!

Potrzebne części do czajnika? Jesteśmy gotowi do pomocy!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta za pomocą formularza kontaktowego, odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe. Jesteśmy gotowi do pomocy!