Części do depilatora, nakładki i akcesoria

Wybierz markę depilatora

Lub wybierz kategorię

Wszystko do Twojego depilatora!

Depilator jest niewielkim urządzeniem, które pomaga w usunięciu zbędnych włosków wraz z cebulkami. Po depilacji skóra pozostaje gładka przez co najmniej 2-3 tygodnie, a włoski z każdą depilacją stają się słabsze. Depilatory mogą mieć od 18 do 40 par pęset - im więcej pęset urządzenie posiada, tym depilacja jest szybsza i dokładniejsza. Niektóre depilatory są wyposażone w wyprofilowaną i ruchomą głowicę, dzięki której depilacja jest dokładniejsza i łatwiejsza, ponieważ pozwala na depilację włosków wyrastających pod różymi kątami. Bardzo istotnym elementem w wyborze odpowiedniego depilatora jest regulacja prędkości. Dzięki niej możesz w łatwy sposób dopasować prędkość depilacji do rodzaju włosków i wrażliwości skóry na ból. Producenci w celu usprawnienia pracy depilatora, opracowali kilka typów głowicy, które różnią się między sobą budową. Wyróżniamy kilka rodzajów nakładek w zależności od ich przeznaczenia. Nakładka goląca - pozwala przygotować ciało do depilacji, goli włosy mające ponad 1,5 mm i nadaje się także do golenia miejsc wrażliwych, działa zatem bardzo podobnie jak golarka elektryczna. Nakładka łagodząca do depilacji miejsc wrażliwych - jeżeli depilacja sprawia ból, można zaopatrzyć się w specjalną, plastikową nakładkę, która zakrywa część pęset, co przyczynia się do zmniejszenia częstotliwości wyrywania włosków. Nasadka chłodząca - daje uczucie chłodu na depilowanej skórze co powoduje, że zabieg jest mniej bolesny. Nasadka do peelingu - skutecznie zapobiega wrastaniu włosków w skórę. Rolki masujące - podczas depilacji masuje równocześnie skórę co zmniejsza ból i poprawia komfort. Jeżeli szukasz części do depilatora, dobrze trafiłeś! W naszym sklepie internetowym oferujemy asortyment do depilatorów takich producentów jak Babyliss czy Rowenta.

Jaki depilator posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na depilatorze. Jeżeli otrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Od nakładek po głowice do depilatora

Jeżeli szukasz części do depilatora, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. W Centralaczesci.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoje codzienne obowiązki!

Nie znalazłeś poszukiwanego elementu do depilatora?

Chętnie pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta za pomocą formularza kontaktowego, odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe. Z przyjemnością pomożemy!