• Twój specjalista części zamiennych od 1978 roku
  • Ponad 10,000,000 produktów
  • 14 dni na zwrot

Dyson części zamienne

Wybierz swój model odkurzacza Dyson

Dyson stofzuiger onderdelen en accessoires

Dyson: odkurzacze bezworkowe

Dyson jest brytyjskim producentem bezworkowych odkurzaczy. Firma została założona w 1993 roku przez Sir Jamesa Dysona. Odkurzacze Dyson odróżniają się od innych marek poprzez innowacyjną technologię cyklonów. W naszym asortymencie posiadamy części zamienne i akcesoria do wszystkich modeli bezworkowych odkurzaczy Dyson. Wybierz na stronie model swojego odkurzacza i zapoznaj się z naszą ofertą.

Wszystkie części i akcesoria Dyson

Dostarczamy wszystkie dostępne części do odkurzaczy Dyson. Powyżej znajdziecie usystematyzowane wszystkie modele odkurzaczy Dyson. Po kliknięciu w wybrany model wyświetlą się części pasujące do danego urządzenia. Więc można bez obaw zamawiać.

Historia firmy Dyson

W 1978 roku Sir James Dyson zirytował się malejącą wydajnością swojego odkurzacza. Zauważył, że całkowicie zapchany worek do odkurzacza powodował spadek siły ssania. To dało mu wiele do myślenia. Podczas wizyty w miejscowym tartaku James stwierdził, że pył, który powstał w czasie cięcia drewna został usunięty techniką cyklonów przemysłowych. Wtedy właśnie narodził się pomysł technologii cyklonowej. Pomiędzy 1979 a 1984 rokiem James Dyson opracował 5127 prototypów odkurzaczy. Gdy w 1991 roku Dyson zdobył I nagrodę na targach Internationale Design Fair rozpoczęła się błyskotliwa kariera firmy. Dziś odkurzacze Dyson są sprzedawane w 65 krajach na całym świecie.

Potrzebujesz części do Dysona? Jesteśmy gotowi do pomocy!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 222 922 476 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00 oraz od 13:00 do 17:00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie w zakładce ‘Kontakt’. Jesteśmy gotowi do pomocy!