Dyson części zamienne

Wybierz swój model odkurzacza Dyson

Dyson części zamienne i akcesoria

Dyson: odkurzacze bezworkowe

Dyson jest brytyjskim producentem bezworkowych odkurzaczy. Firma została założona w 1993 roku przez Sir Jamesa Dysona. Odkurzacze Dyson odróżniają się od innych marek poprzez innowacyjną technologię cyklonów. W naszym asortymencie posiadamy części zamienne i akcesoria do wszystkich modeli bezworkowych odkurzaczy Dyson. Wystarczy, że wybierzesz powyżej model swojego sprzętu a wyświetlimy Ci wszystkie posiadane przez nas elementy zamienne.

Wszystkie części i akcesoria Dyson

Dostarczamy wszystkie dostępne części do odkurzaczy Dyson. Powyżej znajdziesz usystematyzowane wszystkie modele odkurzaczy Dyson. Po kliknięciu w wybrany model wyświetlą się części pasujące do danego urządzenia. Zamawiając dowolną część z wyświetlonych wynów masz pewność, że kupujesz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu.

Historia firmy Dyson

W 1978 roku Sir James Dyson zirytował się malejącą wydajnością swojego odkurzacza. Zauważył, że całkowicie zapchany worek do odkurzacza powodował spadek siły ssania. To dało mu wiele do myślenia. Podczas wizyty w miejscowym tartaku James stwierdził, że pył, który powstał w czasie cięcia drewna został usunięty techniką cyklonów przemysłowych. Wtedy właśnie narodził się pomysł technologii cyklonowej. Pomiędzy 1979 a 1984 rokiem James Dyson opracował 5127 prototypów odkurzaczy. Gdy w 1991 roku Dyson zdobył I nagrodę na targach Internationale Design Fair rozpoczęła się błyskotliwa kariera firmy. Dziś odkurzacze Dyson są sprzedawane w 65 krajach na całym świecie.

Jaki numer Dysona posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada).
W przypadku trudności ze znalezieniem numeru urządzenia, możesz skorzystać z naszej podpowiedzi 'tutaj' lub kliknąć na pole pomocy na pionowym pasku z lewej strony.

Potrzebujesz części do Dysona? Jesteśmy gotowi do pomocy!

Chętnie pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem 22 292 24 76 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00 oraz od 13.00 do 17.00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego sie na naszej stronie, w zakładce 'Kontakt'.