• Twój specjalista części zamiennych od 1978 roku
  • Ponad 10,000,000 produktów
  • 14 dni na zwrot

Płatności

Na Centralaczesci.pl możesz dokonywać płatności na różne sposoby. Współpracujemy z Dotpay, PayPal i Adyen - operatorami systemów płatności spełniającymi najwyższe standardy bezpieczeństwa informacji. Firmy te są gwarancją, że Twoja płatność zostanie zrealizowana szybko i bezpiecznie. Warto mieć na uwadze, że jeżeli chcesz maksymalnie skrócić czas oczekiwania na przesyłkę, najlepszą metodą płatności jest Dotpay, PayPal lub płatność kartą. Księgowanie płatności dokonanej przelewem bankowyn trwa około 2 dni.

Płatność za pobraniem

Uprzejmie informujemy, że nie realizujemy płatności za pobraniem. Towar jest wysyłany dopiero po zaksięgowaniu środków pieniężnych w naszym systemie. Zamiast płatności za pobraniem masz do wyboru płatność Dotpay, Paypal, kartą płatniczą oraz zwykłym przelewem bankowym.

Dotpay

Dotpay

Płatność za pośrednictwem serwisu Dotpay umożliwia realizację płatności za pomocą przelewu online lub szybkiego transferu. Decydując się na tę formę płatności, po złożeniu zamówienia i wybraniu Dotpay jako sposobu płatności, zostaniesz przekierowany na stronę operatora płatności. Po dokonaniu wyboru odpowiedniego banku i zalogowaniu do systemu bankowego będziesz mógł zrealizować płatność. Potwierdzenie płatności przez Dotpay zajmuje zazwyczaj chwilę.

Paypal

Paypal

Jeżeli wybierzesz PayPal jako formę płatności, zostaniesz przekierowany do systemu PayPal bezpośrednio po zakończeniu procesu zamawiania. Jeśli jesteś już klientem PayPal, możesz zalogować się do danych użytkownika i potwierdzić płatność. Jeśli jesteś nowym klientem w systemie PayPal, możesz zalogować się jako gość lub otworzyć konto PayPal i potwierdzić płatność. Jak tylko płatność zostanie zaksięgowana na naszym koncie, uruchomimy wysyłkę.             Potwierdzenie płatności przez PayPal może potrwać kilka minut.

Karta płatnicza

Mastercard / Visa
Na Centralaczesci.pl możesz również zapłacić w bezpieczny sposób kartami MasterCard lub VISA z wykorzystaniem bezpiecznego połączenia SSL szyfrującego przesyłane dane. Regulowanie płatności kartą płatniczą jest jednym z najbezpieczniejszych sposóbów płatności. Z jednej strony dzięki wymogowi podania numeru kontrolnego karty - numer ten stanowią trzy ostatnie cyfry w polu podpisu posiadacza karty, z drugiej strony transfer danych jest chroniony przed dostępem osób trzecich technologią SSL. Dokonywanie płatności za pomocą karty jest całkowicie bezpłatne.

Przelew bankowy

Adyen

Po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail potwierdzający z numerem rachunku bankowego oraz szczegółowymi instrukcjami odnośnie płatności. W tytule przelewu prosimy podać numer referencyjny otrzymany w e-mailu oraz        użyć danych beneficjenta (Adyen Client Management Foundation, Amsterdam) świadczącego dla naszego sklepu                                                  usługi płatnicze. Realizacja przelewu jest całkowicie bezpłatna. Wysyłka towaru nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu                                             płatności.

Dane do przelewu:

Beneficjent - Adyen Client Management Foundation Stichting

Tytuł - nr referencyjny - Uwaga! Prosimy nie dopisywać żadnych dodatkowych informacji w tytule przelewu.

Prosimy uważnie wypełnić dane do przelewu. Przelewy nie zawierające numeru referencyjnego w tytule przelewu, nie zostaną zaksięgowane, a system płatności dokona zwrotu środków pieniężnych w ciągu kilku dni roboczych. W przypadku błędnego wypełnienia danych do przelewu, konieczne będzie dokonanie nowego zamówienia.

W przypadku nie otrzymania wiadomości e-mail z danymi do przelewu prosimy najpierw sprawdzić folder SPAM, natomiast gdy nie otrzymałeś wiadomości, prosimy o dokonanie kolejnego zamówienia. Jeżeli wiadomość e-mail została dostarczona, jednak dane do przelewu nie są widoczne lub są niepełne należy odblokować wiadomość.