Czas dostawy

Nasze paczki dostarczamy za pomocą DHL Express lub GLS

Centralaczesci.pl dostawa

  Nasze paczki są dostarczane przez firmy kurierskie DHL Express lub GLS. Wyboru kuriera można dokonać samodzielnie podczas składania zamówienia po uzupełnieniu adresu dostawy. Po przekazaniu przesyłki kurierowi otrzymasz email z linkiem do śledzenia przesyłki, dzięki któremu możesz na bieżąco śledzić postęp dostawy. W zależności od wyboru kuriera możesz ją śledzić po kliknięciu w odpowiedni link: Śledzenie przesyłki DHL Express
  Śledzenie przesyłki GLS

  Koszt przesyłki jest stały niezależnie od wielkości zamówienia i dla dostawy GLS wynosi 29,99 zł, a DHL Express 31,49 zł. Nasze zamówienia są dokładnie pakowane i przy delikatniejszych produktach oznaczane specjalnymi naklejkami dla kuriera.

  Zamówione w dni robocze do godz. 14:00, wysłane w tym samym dniu

  Dostarczamy szybko, bo wiemy jak jest to dla Ciebie ważne. Większość asortymentu, który zamówisz u nas do godziny 14:00 w dni robocze, jest wysyłana przez nas tego samego dnia. Orientacyjne czasy dostaw naszych produktów wymienione są na każdej stronie produktu.

  Dostawa po przedpłacie przelewem tradycyjnym

  Wyjątkiem są zamówienia opłacone tradycyjnym przelewem bankowym. Wówczas czas wysyłki wydłuża się o 1 do 3 dni roboczych związanych z oczekiwaniem na płatność. Po zaksięgowaniu wpłaty zostaniesz o tym powiadomiony e-mailem, a zamówienie będzie wysłane tego samego dnia.

  Czy mogę odebrać paczkę osobiście lub wybrać wysyłkę za pobraniem?

  Uprzejmie informujemy, że aktualnie odbiór osobisty nie jest możliwy. Niestety nie realizujemy też wysyłki za pobraniem. Wszystkie paczki wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty w naszym systemie.