Czas dostawy

Dostarczamy GLS-em, więc możesz śledzić aktualne położenie paczki!

  Wszystkie przesyłki bez względu na rodzaj opakowania i ich wagę dostarczamy pocztą kurierską GLS. Po odebraniu paczki przez kuriera otrzymasz od nas e-mail z numerem przesyłki, dzięki któremu możesz na bieżąco śledzić postęp dostawy. Kliknij TUTAJ aby śledzić swoją przesyłkę. Koszt przesyłki jest stały niezależnie od wielkości zamówienia i wynosi 12,99 zł.


  Zamówione w dni robocze do godz. 20.30, wysłane w tym samym dniu

  Dostarczamy szybko, bo wiemy jak jest to dla Ciebie ważne. Większość asortymentu, który zamówisz u nas do godziny 20:30 w dni robocze, jest wysyłana przez nas tego samego dnia. Orientacyjne czasy dostaw naszych produktów wymienione są na każdej stronie produktu.

  Dostawa po przedpłacie przelewem tradycyjnym

  Wyjątkiem są zamówienia opłacone tradycyjnym przelewem bankowym. Wówczas czas wysyłki wydłuża się o 1 do 3 dni roboczych związanych z oczekiwaniem na płatność. Po zaksięgowaniu wpłaty zostaniesz o tym powiadomiony e-mailem, a zamówienie będzie wysłane tego samego dnia.

  Czy mogę odebrać paczkę osobiście lub wybrać wysyłkę za pobraniem?

  Uprzejmie informujemy, że aktualnie odbiór osobisty nie jest możliwy. Niestety nie realizujemy też wysyłki za pobraniem. Wszystkie paczki wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty w naszym systemie