• Twój specjalista części zamiennych od 1978 roku
 • Ponad 10,000,000 produktów
 • 14 dni na zwrot

Czas dostawy

Zamówione w dni robocze do godz. 20.30, wysłane w tym samym dniu

Dostarczamy szybko, bo wiemy jak ważne jest dla Ciebie, aby mieć nasze produkty na czas. Większość asortymentu, który można zamówić u nas do godziny 20:30 w dni robocze, jest wysyłana przez nas tego samego dnia. Orientacyjne czasy dostaw naszych produktów wymienione są na każdej stronie produktu.

Wysyłka za pobraniem

Uprzejmie informujemy, że nie realizujemy wysyłki za pobraniem. Towar jest wysyłany dopiero po zaksięgowaniu środków pieniężnych w naszym systemie.

Dostawa po przedpłacie przelewem tradycyjnym

Wyjątkiem są zamówienia opłacone tradycyjnym przelewem bankowym. Wówczas czas wysyłki wydłuża się o 1-3 dni roboczych związanych z oczekiwaniem na płatność. Po zaksięgowaniu wpłaty zostaniesz o tym powiadomiony e-mailem a zamówienie będzie wysłane tego samego dnia.

Od zamówienia do dostawy

Poniżej dowiesz się, kiedy możesz spodziewać się swojego zamówienia:

Zamówienie - Dostawa 
Poniedziałek (do godz.20.30) - Środa
Wtorek (do godz.20.30) - Czwartek 
Środa (do godz.20.30) - Piątek
Czwartek (do godz.20.30) - Poniedziałek
Piątek (do godz.20.30) - Wtorek
Sobota - Środa
Niedziela - Środa

 

Dostarczamy GLS-em 

  Wszystkie przesyłki bez względu na rodzaj opakowania i ich wagę dostarczamy pocztą kurierską GLS. Po odebraniu paczki przez kuriera otrzymasz od nas e-mail z numerem przesyłki, dzięki któremu możesz na bieżąco śledzić postęp dostawy. Kliknij TUTAJ aby śledzić swoją przesyłkę.


  Odbiór osobisty

  Uprzejmie informujemy, że odbiór osobisty nie jest możliwy.

  Koszt dostawy

  Koszt wysyłki pocztą kurierską GLS wynosi 19,99 zł. Jest to opłata stała niezależnie od wielkości zamówienia. Uprzejmie informujemy, że nie jest możliwy inny sposób wysyłki zamówionego towaru. Wysyłamy zamówienie tylko i wyłącznie za pomocą firmy kurierskiej GLS.