Frytkownica części zamienne

Wszystko dla twojej frytkownicy

Na Centralaczesci.pl znajdziesz szeroki wybór części zamiennych i akcesoriów do twojej frytkownicy. W naszym sklepie internetowym oferujemy części do frytkownic wszystkich producentów takich jak: ActiFry, Moulinex, Philips i Tefal. Sprzedajemy m.in. filtry, grzałki, koszyki, uchwyty i wiele innych.

Jaką frytkownicę posiadam?

Aby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na frytkownicy. Jeżeli chcesz znaleźć numer modelu swojego urządzenia wpisz go w lewej kolumnie tej strony. Widoczne teraz części zamienne do frytkownicy odpowiadają numerowi modelu twojego urządzenia.

Od przełącznika po filtr

Jeżeli szukasz części zamiennych do swojej frytkownicy, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz każdą część do największych i najpopularniejszych marek. Posiadamy również w sprzedaży akcesoria do frytkownic.

Szukasz części do frytkownicy? Napisz do nas!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta za pomocą formularza kontaktowego, odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe. Jesteśmy gotowi do pomocy!