Golarka męska części

Wszystko do golarki męskiej

Kiedyś brzytwa, nie tak dawno maszynka, a dziś w domach coraz częściej pojawia się golarka elektryczna. Wyróżniamy kilka typów golarek. Golarki z folią tnącą - golarki te wyposażone są w specjalną folię z otworami, do których dostają się włosy i zostają ścięte za pomocą znajdujących się pod folią ostrza. W zależności od ceny modelu i zaawansowania, otwory mogą być rozmieszczone pod różnym kątem, co zwiększa dokładność golenia. Producenci wprowadzili na rynek odmienne systemy: pojedyńczy, podwójny, potrójny. Różnią się one ilością użytych folii i ostrzy. Golarki głowicowe - wyposażone są w 2 lub 3 głowice, które dzięki ruchomym częściom dopasowywują się do kształtu twarzy. Natomiast każda z głowic zbudowana jest z osłonek i nożyków. Golarki tego typu różnią się ilością głowic i ilością ostrzy. Jeżeli szukasz części do golarki damskiej, dobrze trafiłeś! Najpopularniejsi z producentów golarek elektrycznych męskich to m.in. Braun, Philips , Panasonic, Zelmer, Eldom, Remington, Adler, Grundig

Jaki model golarki posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na spodzie lub z boku golarki. Jeżeli chcesz znaleźć numer modelu swojego urządzenia wpisz go w lewej kolumnie tej strony. Widoczne teraz części zamienne do golarki odpowiadają numerowi modelu Twojego urządzenia.

Potrzebne części do golarki męskiej? Napisz do nas!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta za pomocą formularza kontaktowego, odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe. Jesteśmy gotowi do pomocy!