Golarka męska części

Wszystko do golarki męskiej

Kiedyś brzytwa, nie tak dawno maszynka, a dziś w domach coraz częściej pojawia się golarka elektryczna. Wyróżniamy kilka typów golarek. Golarki z folią tnącą - golarki te wyposażone są w specjalną folię z otworami, do których dostają się włosy i zostają ścięte za pomocą znajdujących się pod folią ostrza. W zależności od ceny modelu i zaawansowania, otwory mogą być rozmieszczone pod różnym kątem, co zwiększa dokładność golenia. Producenci wprowadzili na rynek odmienne systemy: pojedyńczy, podwójny, potrójny. Różnią się one ilością użytych folii i ostrzy. Golarki głowicowe - wyposażone są w 2 lub 3 głowice, które dzięki ruchomym częściom dopasowywują się do kształtu twarzy. Natomiast każda z głowic zbudowana jest z osłonek i nożyków. Golarki tego typu różnią się ilością głowic i ilością ostrzy. Jeżeli szukasz części do golarki damskiej, dobrze trafiłeś! Najpopularniejsi z producentów golarek elektrycznych męskich to m.in. Braun, Philips , Panasonic, Zelmer, Eldom, Remington, Adler, Grundig

Jaki model golarki posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na spodzie lub z boku golarki. Jeżeli otrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Nie znalazłeś poszukiwanego elementu do golarki męskiej?

Chętnie pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta za pomocą formularza kontaktowego, odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe. Z przyjemnością pomożemy!