Golarka damska części

Wybierz markę golarki damskiej

Wszystko do golarki damskiej

Golarki do ciała oraz okolic bikini cieszą się coraz większą popularnością wśród kobiet. Urządzenia te są bardzo proste w użyciu oraz niezawodne w działaniu, z powodzeniem więc zastępują tradycyjną maszynkę do golenia. Golarka damska działa analogicznie do sposobu funkcjonowania golarek męskich jednak delikatnie się od nich różni. Pozwala ona na przycinanie zbędnego owłosienia z dowolnych partii ciała tuż przy samej skórze. Golarka przeznaczona dla pań jest zazwyczaj wyposażona w kilka rodzajów końcówek oraz nakładek. Można ją zatem używać bez obaw o podrażnienia wrażliwych partii ciała. Każda golarka damska powinna być wyposażona w specjalną nakładkę przeznaczoną do depilacji okolic bikini. Głowica golarki damskiej działa w oparciu o folię tnącą. Golarki z folią tnącą są wyposażone w foliowe głowice, które zawierają liczne otwory. Ostrza usytuowane zostały pod folią i odpowiadają za ścinanie włosów. Podczas golenia włosy dostają się do otworów w folii i następnie zostają przycięte. Najbardziej dokładne w strzyżeniu są golarki o podwódnej lub potrójnej głowicy. Jeżeli szukasz części do golarki damskiej, dobrze trafiłaś!

Jaki model golarki posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na spodzie lub z boku golarki. Jeżeli chcesz znaleźć numer modelu swojego urządzenia wpisz go w lewej kolumnie tej strony. Widoczne teraz części zamienne do golarki odpowiadają numerowi modelu Twojego urządzenia.

Potrzebujesz części do golarki damskiej? Napisz do nas!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta za pomocą formularza kontaktowego, odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe. Jesteśmy gotowi do pomocy!