Grill części

Wybierz markę grilla

Lub wybierz kategorię

Wszystko dla Twojego grilla

Grillowanie nie musi odbywać się wyłącznie na świeżym powietrzu w okresie letnim. Na rynek wprowadzono wiele elektrycznych odpowiedników tradycyjnego grilla. Być może nie dają identycznego smaku potraw jak tradycyjne rozwiązania, jednak pozwalają na grillowanie 365 dni w roku, także w zaciszu domowym. Wyróżniamy cztery podstawowe rodzaje grilla elektrycznego. Grill tradycyjny z rusztem - zbudowany jest z grzałki nad którą znajduje się metalowy ruszt. Zwykle oferuje dużą powierzchnię, dzięki czemu można przygotować kilka potraw jednocześnie. Grill tradycyjny z płytą - zamiast rusztu wyposażony jest w teflonową płytę, a tłuszcz skrapla się do specjalnych rynienek lub do podstawionego naczynia. Konstrukcja ta pozwala na grillowanie kilku potraw jednocześnie oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości. Grill raclette - jest to urządzenie wielofunkcyjne w kształcie koła. U góry znajduje się grill w formie okrągłej płyty, na której można przyrządzać potrawy. Natomiast pod płytą znajdują się minipatelnie, które służą do roztopienia sera czy smażenia jajek sadzonych. Tłuszcz natomiast nie jest nigdzie odprowadzany, a gromadzi się w specjalnych rynienkach. Jeżeli szukasz do grilla, dobrze trafiłeś!

Jaki model grilla posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na spodzie lub z tyłu grilla. Jeżeli chcesz znaleźć numer modelu swojego urządzenia wpisz go w lewej kolumnie tej strony. Widoczne teraz części zamienne do grilla odpowiadają numerowi modelu Twojego urządzenia.

Od tacek po ruszt do Twojego grilla

Jeżeli szukasz części zamiennych do grilla, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. W Centralaczesci.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoje codzienne obowiązki!

Potrzebne części do grilla? Napisz do nas!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta za pomocą formularza kontaktowego, odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe. Jesteśmy gotowi do pomocy!