• Twój specjalista części zamiennych od 1978 roku
  • Ponad 10,000,000 produktów
  • 14 dni na zwrot

Indesit części

Indesit części zamienne

Marka Indesit została założona przez Aristide Merloniego w 1930 roku. Filozofia Indesit zakłada, że życie powinno się poświęcać na dążenie do osiągania nadzwyczajnych celów. Innowacyjne urządzenia marki Indesit, dzięki wielu nowatorskim rozwiązaniom technologicznym pozwalają na wykonywanie codziennych obowiązków domowych w szybki i wydajny sposób.

Indesit lodówka

Szeroka gama lodówek marki Indesit gwarantuje optymalne warunki przechowywania żywności, a szeroki wybór programów i funkcji pozwala korzystać z urządzenia według własnych potrzeb. Na Centralaczesci.pl oferujemy każdą część do lodówki Indesit.

Indesit kuchenka

Kuchenki marki Indesit to nowoczesne rozwiązania, dzięki którym przygotowane potrawy są zawsze idealnie przyrządzone. Cechuje je zróżnicowana estetyka i zastosowanie szeregu zaawansowanych funkcji. Jeżeli szukasz części do kuchenki Indesit, dobrze trafiłeś! Posiadamy w swojej ofercie części zamienne takie jak pokrywy palnika, ruszt do kuchenki, termopara i wiele innych.

Indesit zmywarka

Szeroki wybór modeli to gwarancja idealnie czystych naczyń w krótkim czasie i troska o środowisko naturalne. Uzyskano to dzięki odpowiedniemu doborowi parametrów zmywania, unowocześnionemu systemowi hydraulicznemi i zastosowaniu nowego trzypoziomowego systemu filtrującego wodę. Oferujemy szeroki wachlarz części do zmywarek Indesit.

Jakie urządzenie Indesit posiadam?

Aby zamówić właściwą część zamienną do sprzętu Indesit, potrzebny jest numer modelu urządzenia. Numer ten jest wydrukowany na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce i składa się z kombinacji liter i cyfr. Miejsce gdzie może się on znajdować zależy od rodzaju urządzenia. Często można go znaleźć z tyłu urządzenia lub po wewnętrznej stronie drzwiczek. Po znalezieniu numeru wystarczy wpisać go w wyszukiwarce znajdującej się po lewej stronie naszego sklepu. Po kliknięciu w numer wyświetlą się wszystkie dostępne części do szukanego urządzenia Indesit.

Potrzebujesz części do urządzenia Indesit? Z przyjemnością pomożemy!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 222 922 476 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00 oraz od 13:00 do 17:00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie w zakładce ‘Kontakt’. Jesteśmy gotowi do pomocy!