Indesit części

Indesit częsci i akcesoria

Marka Indesit

Marka Indesit została założona przez Aristide Merloniego w 1930 roku. Filozofia Indesit zakłada, że życie powinno się poświęcać na dążenie do osiągania nadzwyczajnych celów. Innowacyjne urządzenia marki Indesit, dzięki wielu nowatorskim rozwiązaniom technologicznym pozwalają na wykonywanie codziennych obowiązków domowych w szybki i wydajny sposób.

Indesit lodówka

Szeroka gama lodówek marki Indesit gwarantuje optymalne warunki przechowywania żywności, a szeroki wybór programów i funkcji pozwala korzystać z urządzenia według własnych potrzeb. Na Centralaczesci.pl oferujemy każdą część do lodówki Indesit.

Indesit kuchenka

Kuchenki marki Indesit to nowoczesne rozwiązania, dzięki którym przygotowane potrawy są zawsze idealnie przyrządzone. Cechuje je zróżnicowana estetyka i zastosowanie szeregu zaawansowanych funkcji. Jeżeli szukasz części do kuchenki Indesit, dobrze trafiłeś! Posiadamy w swojej ofercie części zamienne takie jak pokrywy palnika, ruszt do kuchenki, termopara i wiele innych.

Indesit zmywarka

Szeroki wybór modeli to gwarancja idealnie czystych naczyń w krótkim czasie i troska o środowisko naturalne. Uzyskano to dzięki odpowiedniemu doborowi parametrów zmywania, unowocześnionemu systemowi hydraulicznemi i zastosowaniu nowego trzypoziomowego systemu filtrującego wodę. Oferujemy szeroki wachlarz części do zmywarek Indesit.

Jakie urządzenie Indesit posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej czesci do Twojego urządzenia Indesit potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada).
W przypadku trudności ze znalezieniem numeru urządzenia, możesz skorzystać z naszej podpowiedzi 'tutaj' lub kliknąć na pole pomocy na pionowym pasku z lewej strony.

Potrzebne części do Indesit? Jestesmy gotowi do pomocy!

Chętnie pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem 22 292 24 76 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00 oraz od 13.00 do 17.00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego sie na naszej stronie, w zakładce 'Kontakt'.