• Twój specjalista części zamiennych od 1978 roku
  • Ponad 10,000,000 produktów
  • 14 dni na zwrot

Kärcher części

Kärcher części zamienne i akcesoria online

Kärcher myjka ciśnieniowa

Kärcher jest światowej sławy producentem profesjonalnych myjek ciśnieniowych przeznaczonych do użytku domowego. Te bardzo silne i wytrzymałe urządzenia są obecnie szeroko stosowane do mycia pojazdów, czyszczenia chodników, mając też wiele innych zastosowań w gospodarstwie domowym. Wartość dodana myjki ciśnieniowej Kärcher w ogrodzie i w pracach przydomowych jest nie do przecenienia. Te z reguły niezawodne urządzenia są zazwyczaj mocno eksploatowane i może się zdarzyć, że będą potrzebować nowej części zamiennej. Na szczęście myjki ciśnieniowe Kärcher dają się w prosty sposób naprawić a my posiadamy szeroki wybór części zamiennych do Kärcher'a w naszym asortymencie.

Kärcher odkurzacz

Nieco mniej znany na rynku jest odkurzacz Kärcher, ale z całą pewnością pod względem jakości i solidności wykonania nie ustępuje on myjkom ciśnieniowym tej samej marki. Odkurzacze Kärcher to mocne i niezawodne urządzenia dzięki którym łatwo zaprowadzimy porządek w każdym gospodarstwie domowym. Jeżeli potrzebujesz worki, uchwyt pistoletowy czy rurę do tego super-odkurzacza to dobrze trafiłeś. Mamy wszystkie potrzebne części do odkurzaczy Kärcher w naszej ofercie katalogowej. Za pomocą kilku prostych kliknięć możesz złożyć zamówienie i wybrana część do twojego odkurzacza jest szybko i sprawnie dostarczana na podany adres. I jeszcze przez wiele lat możesz się cieszyć z użytkowania swojego Kärchera!

Kärcher czyszczenie i konserwacja

Kärcher oferuje szeroki asortyment sprzętu do czyszczenia i konserwacji domu, jego obejścia i ogrodu. Na centralaczesci.pl znajdziesz szeroki wybór części zamiennych do różnych modeli pomp głębinowych, środki do pielęgnacji podłóg, części do różnych modeli urządzeń czyszczących Kärchera, czy do ich innowacyjnych myjek okiennych. Oferujemy również wiele akcesoriów, które pomogą Ci uzyskać więcej korzyści z użytkowania urządzeń Kärchera. Szukasz żelazka, które można podłączyć do odkurzacza parowego ? A może potrzebujesz akcesoriów do pielęgnacji tarasu do myjki ciśnieniowej? Te i wiele innych artykułów można znaleźć w naszym bogatym asortymencie części zamiennych i akcesoriów Kärcher. Posiadamy również środki do konserwacji urządzeń Kärcher bardzo przydatne do właściwego ich utrzymania w czystości oraz nienagannym stanie technicznym .

Jakie urządzenie Kärcher posiadam?

Aby zamówić właściwą część zamienną do sprzętu Kärcher, potrzebny jest numer modelu urządzenia. Numer ten jest wydrukowany na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce i składa się z kombinacji liter i cyfr. Miejsce gdzie może się on znajdować zależy od rodzaju urządzenia. Często można go znaleźć z tyłu urządzenia lub po wewnętrznej stronie drzwiczek. Po znalezieniu numeru wystarczy wpisać go w wyszukiwarce znajdującej się po lewej stronie naszego sklepu. Po kliknięciu w numer wyświetlą się wszystkie dostępne części do szukanego urządzenia Kärcher.

Potrzebujesz części do Kärchera? Z przyjemnością pomożemy!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 222 922 476 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00 oraz od 13:00 do 17:00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie w zakładce ‘Kontakt’. Jesteśmy gotowi do pomocy!