Części do kosy spalinowej i akcesoria

Wybierz markę kosy spalinowej

Części do kosy spalinowej i akcesoria

Kosa spalinowa to perfekcyjne rozwiązanie, gdy musimy wykosić duże i nierówne obszary. Zwykle są wyposażone w dwusuwowe i czterosuwowe silniki, przy wyborze kosy warto kierować się też mocą kosy. Jeżeli kupujemy nowe urządzenie, warto przetestować również uchwyt i przydatność dołączanych akcesoriów. Kosa potrafi być dla nas prawdziwym wybawieniem, jednak należy o nią dbać i regularnie dostosowywać lub zmieniać żyłki do podkaszarki.

Kosa spalinowa: bezpieczeństwo

Kosa spalinowa jest przydatna i efektywna przy skracaniu opornych chwastów, jednak z jej mocą przychodzi również niebezpieczeństwo przecięcia ciała linką. Ten niepozorny element, wprawiony w ruch przez silnik, z łatwością przecina ludzką skórę a nawet może uciąć palec. Warto zaopatrzyć się więc w akcesoria bezpieczeństwa takie jak: szelki do kosy, rękawice odporne na przecięcia czy też okulary i nauszniki ochronne.

Jaki model kosy spalinowej posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na spodzie lub z boku urządzenia. Jeżeli otrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Nie znalazłeś poszukiwanego elementu do kosy spalinowej?

Chętnie pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta za pomocą formularza kontaktowego, odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe. Z przyjemnością pomożemy!