Lokówka części i akcesoria

Wybierz markę swojej lokówki

Lub wybierz kategorię
Marki wszystkich lokówek

Lokówka części i akcesoria

Każda z nas wie, że idealnie działająca lokówka to prawdziwy skarb. Kiedy znajdujesz lokówkę tworzącą idealnie gładkie loki, wiesz, że należy o nią dbać. To dzięki niej wyglądasz fantastycznie podczas ważnych dla Ciebie okazji, a Ty czujesz się pewna siebie. Na Centralaczesci.pl mamy dla Ciebie akcesoria, które wzniosą Twoje włosy na jeszcze wyższy poziom!

Jaki model lokówki posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na spodzie lub z boku golarki. Jeżeli otrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Nie znalazłaś poszukiwanego elementu do lokówki?

Chętnie pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta za pomocą formularza kontaktowego, odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe. Z przyjemnością pomożemy!