• Twój specjalista części zamiennych od 1978 roku
  • Ponad 10,000,000 produktów
  • 14 dni na zwrot

Nespresso części zamienne & akcesoria

Wybierz swój model ekspresu do kawy Nespresso

Ekspresy do kawy Nespresso są wytwarzane przez trzech producentów: De'Longhi, Krups i Magimix. Wybierz swój model i znajdź wszystkie części do twojego ekspresu do kawy Nespresso.

Nespresso Krups ekspres do kawy części

Nespresso Krups

Nespresso Magimix ekspres do kawy części

Nespresso Magimix

Nespresso De'Longhi ekspres do kawy części

Nespresso De'Longhi

Nespresso – kawa z kapsułki

Nestlé Nespresso S.A. jest to szwajcarska firma która jako pierwsza wprowadziła na rynek koncepcję kawy porcjowanej. Kawa w kapsułkach cieszy się coraz większą popularnością. Kawa Nespresso jest dostępna w ponad 50 krajach, a co minutę na całym świecie wypijanych jest około 12.300 filiżanek kawy dziennie. Ekspres Nespresso wprowadza do naszych domów oraz biur, wygodny, czysty oraz sprawnie działający system parzenia kawy o wybitnych walorach oraz szerokiej gamie wyboru smaków i aromatów.

Jak działa Nespresso

System Nespresso polega na umieszczeniu kapsułki w głowicy, następnie woda przepływa przez nią pod ciśnieniem, a na końcu ciągle zamknięta kapsułka ze zużytą kawą wpada nam do pojemnika. Dodatkowo głowica jest przepłukiwana za każdym razem gorącą wodą, więc nic nie zanieczyszcza ekspresu.

Mój Nespresso nie działa! Co robić?

Twój ekspres do kawy nie działa? Twój zbiornik na wodę potłukł się? Nie musisz kupować nowego urządzenia! Sprawdź naszą ofertę! Posiadamy kratki ociekowe, pokrywy do ekspresu, pojemniki na kapsułki, a nawet moduł zaparzający. To właśnie u nas kupisz oryginalne części do ekspresu Nespresso. Posiadamy każdą część zamienną, od zbiornika na wodę po uszczelkę. W naszej ofercie znajdziesz również odkamieniacz do ekspresu do kawy w okazyjnej cenie.

Jaki sprzęt Nespresso posiadam?

Aby zamówić odpowiednią część do Nespresso potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce i składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia.Po znalezieniu numeru można zlokalizować go tutaj z lewej strony. Kliknij na odpowiedni numer, tak aby pojawiły się tylko części zamienne do Twojego urządzenia.

Potrzebne części do Nespresso? Jesteśmy gotowi do pomocy!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 222 922 476 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00 oraz od 13:00 do 17:00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie w zakładce ‘Kontakt’. Jesteśmy gotowi do pomocy!