• Twój specjalista części zamiennych od 1978 roku
  • Ponad 10,000,000 produktów
  • 14 dni na zwrot

Nilfisk części

Wybierz swoje urządzenie Nilfisk

Onderdelen Nilfisk

Marka Nilfisk - myjki wysokociśnieniowe, myjki do okien oraz odkurzacze

Firma Nilfisk została założona w 1906 roku przez młodego inżyniera P. A. Fiskera w Kopenhadze. Obecnie Nilfisk jest jednym z czołowych światowych producentów profesjonalnych urządzeń czyszczących.

Historia firmy Nilfisk

P.A. Fisker był inżynierem elektrykiem pasjonującym się silnikami elektrycznymi. W roku 1906 Fisker założył firmę zajmującą się produkcją silników do wiertarek, wentylatorów, obrabiarek oraz młynków do kawy. Od samego początku istnienia przedsiębiorstwa pasjonata snuł wizję międzynarodowej firmy, oferującej swoje produkty na całym świecie. Odkurzacz przenośny marki Nilfisk był pierwszym w Europie, który mogła obsługiwać tylko jedna osoba. Wcześniej odkurzacze były na tyle ogromne, że do ich obsługi potrzebowano kilku osób.

Nilfisk myjka ciśnieniowa

Myjki ciśnieniowe renomowanej duńskiej marki Nilfisk nadają się do szerokich zastosowań. Urządzenie z łatwością pozwala na czyszczenie schodów, pojazdów czy kostki brukowej. Myjka wysokociśnieniowa to niezwykle funkcjonalny i przydatny sprzęt. Duża siła mycia gwarantuje wyczyszczenie nawet silnie zabrudzonych miejsc.

Nilfisk myjka do okien

Myjka do okien marki Nilfisk zapewnia szybkie oraz dokładne mycie okien bez pozostawiania smug i zacieków. Czy jest możliwe umycie okna bez smug i żmudnego wycierania? Oczywiście, ale tylko przy pomocy myjki do okien! Myjka do szyb znacznie skraca czas pracy, ponieważ nie musisz poprawiać i wycierać okna kilka razy.

Nilfisk odkurzacz

Odkurzacze Nilfisk są wydajne i skuteczne. Urządzenia występują w kilku różnych rozmiarach, pojemnościach, wersjach i konstrukcjach.

Jakie urządzenie Nilfisk posiadam?

Aby zamówić właściwą część zamienną do sprzętu Nilfisk, potrzebny jest numer modelu urządzenia. Numer ten jest wydrukowany na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce i składa się z kombinacji liter i cyfr. Miejsce gdzie może się on znajdować zależy od rodzaju urządzenia. Po znalezieniu numeru wystarczy wpisać go w wyszukiwarce znajdującej się po lewej stronie naszego sklepu. Po kliknięciu w numer wyświetlą się wszystkie dostępne części do szukanego urządzenia Nilfisk.

Szukasz części do Nilfisk? Dobrze trafiłeś!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 222 922 476 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00 oraz od 13:00 do 17:00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie w zakładce ‘Kontakt’. Jesteśmy gotowi do pomocy!