Nilfisk części

Wybierz swoje urządzenie Nilfisk

Oficjalny Partner Nilfisk dla części i akcesoriów

Marka Nilfisk - myjki wysokociśnieniowe, myjki do okien oraz odkurzacze

Firma Nilfisk została założona w 1906 roku przez młodego inżyniera P. A. Fiskera w Kopenhadze. Obecnie Nilfisk jest jednym z czołowych światowych producentów profesjonalnych urządzeń czyszczących.

Historia firmy Nilfisk

P.A. Fisker był inżynierem elektrykiem pasjonującym się silnikami elektrycznymi. W roku 1906 Fisker założył firmę zajmującą się produkcją silników do wiertarek, wentylatorów, obrabiarek oraz młynków do kawy. Od samego początku istnienia przedsiębiorstwa pasjonata snuł wizję międzynarodowej firmy, oferującej swoje produkty na całym świecie. Odkurzacz przenośny marki Nilfisk był pierwszym w Europie, który mogła obsługiwać tylko jedna osoba. Wcześniej odkurzacze były na tyle ogromne, że do ich obsługi potrzebowano kilku osób.

Nilfisk myjka ciśnieniowa

Myjki ciśnieniowe renomowanej duńskiej marki Nilfisk nadają się do szerokich zastosowań. Urządzenie z łatwością pozwala na czyszczenie schodów, pojazdów czy kostki brukowej. Myjka wysokociśnieniowa to niezwykle funkcjonalny i przydatny sprzęt. Duża siła mycia gwarantuje wyczyszczenie nawet silnie zabrudzonych miejsc.

Nilfisk myjka do okien

Myjka do okien marki Nilfisk zapewnia szybkie oraz dokładne mycie okien bez pozostawiania smug i zacieków. Czy jest możliwe umycie okna bez smug i żmudnego wycierania? Oczywiście, ale tylko przy pomocy myjki do okien! Myjka do szyb znacznie skraca czas pracy, ponieważ nie musisz poprawiać i wycierać okna kilka razy.

Nilfisk odkurzacz

Odkurzacze Nilfisk są wydajne i skuteczne. Urządzenia występują w kilku różnych rozmiarach, pojemnościach, wersjach i konstrukcjach.

Jakie urządzenie Nilfisk posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada).
W przypadku trudności ze znalezieniem numeru urządzenia, możesz skorzystać z naszej podpowiedzi 'tutaj' lub kliknąć na pole pomocy na pionowym pasku z lewej strony.

Potrzebne części do Nilfisk? Z przyjemnością pomożemy!

Chętnie pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem 22 292 24 76 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00 oraz od 13.00 do 17.00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego sie na naszej stronie, w zakładce 'Kontakt'.