Odkurzacz parowy części zamienne i akcesoria

Wybierz markę swojego odkurzacza parowego

Odkurzacz parowy - do czego służy parownica

Odkurzacz parowy pod wpływem ciśnienia wytwarza parę wodną. Dokładniej mówiąc parownica działa tak, że woda podgrzana do temperatury 100 stopni Celcjusza zostaje wyrzucana w postaci pary na czyszczoną powierzchnię, co skutecznie usuwa nawet najbardziej odporny brud. Zaletą tego działania jest bezpieczeństwo Twoich podłóg i dywanów, bo nie używasz żadnych detergentów ani tarcia, a jednak efektywnie odłuszczasz i dezynfekujesz czyszczone powierzchnie.

Zawór bezpieczeństwa, szczotki, ściereczki frotte, odkamieniacze do odkurzacza parowego

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór części i akcesoriów do odkurzacza parowego. Znajdziesz u nas dysze, filtry, szczotki, węże, ściereczki czyszczące i inne akcesoria do Twojej parownicy. Specjalizujemy się w częściach do odkurzaczy parowych marek Kärcher oraz Dirt Devil.

Nie znalazłeś poszukiwanego elementu do odkurzacza parowego?

Chętnie pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta za pomocą formularza kontaktowego, odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe. Z przyjemnością pomożemy!