Toster części

Wybierz markę tostera

Lub wybierz kategorię

Wszystko dla Twojego opiekacza

Opiekacz to urządzenie umożliwiające przygotowanie kanapek serwowanych na ciepło. Często opiekacz daje także inne możliwości i nierzadko może pełnić rolę grilla. W niektórych modelach płyta grzejna pokryta jest płytkami, które można z łatwością wymieniać. Odinstalowanie płytek umożliwia ich późniejsze mycie, nawet w zmywarce. Oprócz płytek do kanapek istnieje możliwość zastosowania wymiennych komponentów stworzonych do przygotowywania gofrów, naleśników lub nawet grillowania. Jeżeli szukasz części do opiekacza, dobrze trafiłeś!

Jaki model opiekacza posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na spodzie opiekacza. Jeżeli chcesz znaleźć numer modelu swojego urządzenia wpisz go w lewej kolumnie tej strony. Widoczne teraz części zamienne do opiekacza odpowiadają numerowi modelu Twojego urządzenia.

Od płyty do grillowania po tackę na okruchy

Jeżeli szukasz części zamiennych do opiekacza, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. W Centralaczesci.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoje codzienne obowiązki!

Potrzebne części do opiekacza? Napisz do nas!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta za pomocą formularza kontaktowego, odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe. Jesteśmy gotowi do pomocy!