Philips części

Philips części i akcesoria

Philips części zamienne

Firma została założona w 1891 roku przez braci Gerarda i Antona Philipsa w Holandii. Ich pierwszym produktem była żarówka. W latach 20. XX wieku zaczęto wytwarzać inne sprzęty, a w 1939 wprowadzono na rynek pierwszą golarkę elektryczną. Głównym celem firmy jest poprawa jakości życia ludzi poprzez wprowadzenie w odpowiednim czasie innowacji technicznych. Marka Philips jest znana i ceniona przez klientów.

Philips ekspres do kawy

Philips posiada w swojej ofercie w pełni automatyczne ekspresy do kawy, ręczne ekspresy do kawy Saeco i ekspresy z filtrem. Dzięki automatycznemu ekspresowi do kawy Philips możesz cieszyć się kolejnymi filiżankami kawy ze świeżo zmielonych ziaren. Jeżeli twój ekspres zepsuł się, nie czekaj! W naszym sklepie znajdziesz części do swojego ekspresu.

Philips odkurzacz

Philips posiada w swojej ofercie odkurzacze workowe, bezworkowe, bezprzewodowe odkurzacze pionowe oraz odkurzacze umożliwiające czyszczenie na mokro. Philips wyposaża nasze domy także w odkurzacze parowe, ręczne i automatyczne. U nas znajdziesz worki do każdego typu odkurzaczy marki Philips. Twój odkurzacz wymaga naprawy? Znajdź w naszym sklepie internetowym potrzebną część i napraw go sam!

Philips małe AGD

Marka zajmuje się również produkcją wszechstronnych rozwiązań do zastosowań kuchennych, takich jak; blender ręczny, robot kuchenny czy mikser. Jeżeli twoje urządzenie odmówiło posłuszeństwa spróbuj dobrać odpowiednią część w naszym sklepie i przywróć mu nowe życie.

Jakie urządzenie Philips posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada).
W przypadku trudności ze znalezieniem numeru urządzenia, możesz skorzystać z naszej podpowiedzi 'tutaj' lub kliknąć na pole pomocy na pionowym pasku z lewej strony.

Potrzebujesz części do urządzenia Philips? Z przyjemnością pomożemy!

Chętnie pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem 22 292 24 76 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00 oraz od 13.00 do 17.00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego sie na naszej stronie, w zakładce 'Kontakt'.