• Twój specjalista części zamiennych od 1978 roku
  • Ponad 10,000,000 produktów
  • 14 dni na zwrot

Philips części

Philips części zamienne

Firma została założona w 1891 roku przez braci Gerarda i Antona Philipsa w Holandii. Ich pierwszym produktem była żarówka. W latach 20. XX wieku zaczęto wytwarzać inne sprzęty, a w 1939 wprowadzono na rynek pierwszą golarkę elektryczną. Głównym celem firmy jest poprawa jakości życia ludzi poprzez wprowadzenie w odpowiednim czasie innowacji technicznych. Marka Philips jest znana i ceniona przez klientów.

Philips ekspres do kawy

Philips posiada w swojej ofercie w pełni automatyczne ekspresy do kawy, ręczne ekspresy do kawy Saeco i ekspresy z filtrem. Dzięki automatycznemu ekspresowi do kawy Philips możesz cieszyć się kolejnymi filiżankami kawy ze świeżo zmielonych ziaren. Jeżeli twój ekspres zepsuł się, nie czekaj! W naszym sklepie znajdziesz części do swojego ekspresu.

Philips odkurzacz

Philips posiada w swojej ofercie odkurzacze workowe, bezworkowe, bezprzewodowe odkurzacze pionowe oraz odkurzacze umożliwiające czyszczenie na mokro. Philips wyposaża nasze domy także w odkurzacze parowe, ręczne i automatyczne. U nas znajdziesz worki do każdego typu odkurzaczy marki Philips. Twój odkurzacz wymaga naprawy? Znajdź w naszym sklepie internetowym potrzebną część i napraw go sam!

Philips małe AGD

Marka zajmuje się również produkcją wszechstronnych rozwiązań do zastosowań kuchennych, takich jak; blender ręczny, robot kuchenny czy mikser. Jeżeli twoje urządzenie odmówiło posłuszeństwa spróbuj dobrać odpowiednią część w naszym sklepie i przywróć mu nowe życie.

Jakie urządzenie Philips posiadam?

Aby zamówić właściwą część zamienną do sprzętu Philips, potrzebny jest numer modelu urządzenia. Numer ten jest wydrukowany na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce i składa się z kombinacji liter i cyfr. Miejsce gdzie może się on znajdować zależy od rodzaju urządzenia. Często można go znaleźć z tyłu urządzenia lub po wewnętrznej stronie drzwiczek. Po znalezieniu numeru wystarczy wpisać go w wyszukiwarce znajdującej się po lewej stronie naszego sklepu. Po kliknięciu w numer wyświetlą się wszystkie dostępne części do szukanego urządzenia Philips.

Potrzebujesz części do urządzenia Philips? Z przyjemnością pomożemy!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 222 922 476 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00 oraz od 13:00 do 17:00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie w zakładce ‘Kontakt’. Jesteśmy gotowi do pomocy!