Akcesoria i części do pralki

Wszystkie marki pralek (Od A do Z)
 Wszystkie części zamienne możesz zamówić online na Centralalaczesci.pl

Wszystko części do Twojej pralki

Pralka zalała Ci mieszkanie? A może nie pobiera wody? Na Centralaczesci.pl znajdziesz szeroki wybór części zamiennych i akcesoriów do twojej pralki. W naszym sklepie internetowym oferujemy asortyment do pralek wszystkich producentów jak na przykład Bosch, Miele, Electrolux, Whirlpool, Candy, Samsung, Indesit, Polar, Beko, Hotspot-Ariston, Siemens, Ardo, Mastercook, Gorenje i AEG. Sprzedajemy m.in. pompy, grzałki, paski napędowe i akcesoria do pralki.

Jaką pralkę posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na pralce. Jeżeli chcesz znaleźć numer modelu swojego urządzenia wpisz go w lewej kolumnie tej strony. Widoczne teraz części zamienne do pralki odpowiadają numerowi modelu twojego urządzenia.

Od drzwi po pompę

Jeżeli szukasz części zamiennych dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz każdą część do największych i najpopularniejszych marek. Posiadamy również w sprzedaży akcesoria do pralki oraz produkty przeznaczone do konserwacji.

Potrzebujesz części do pralki? Napisz do nas!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta za pomocą formularza kontaktowego, odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe. Z przyjemnością pomożemy!