Robot kuchenny & mikser części

Wszystko do Twojego robota kuchennego

Robot kuchenny to idealny sprzęt do każdej kuchni! Zastępuje kilka urządzeń, a przy tym zajmuje relatywnie mało miejsca. Cena robotów wielofunkcyjnych staje się coraz niższa, dzięki czemu ich kupno nie kojarzy się już z luksusem. Wielofunkcyjny robot kuchenny łączy kilka funkcji innych urządzeń połączonych w jedną konstrukcję. Wyróżniamy dwa typy robotów kuchennych; robot wieloczynnościowy z misą oraz robot wieloczynnościowy z malakserem. Robot wieloczynnościowy z misą oferuje mniej funkcji niż sprzęt z malakserem, za to charakteryzuje się wysoką wydajnością. Robot wieloczynnościowy z misą możemy podzielić na dwie kategorie; roboty tradycyjne, gdzie mieszadła obracają się w jednym kierunku, wokół własnej osi oraz roboty planetarne, w których mieszadła obracają się wielokierunkowo, wokół własnej misy i osi. Natomiast robot wieloczynnościowy z malakserem to nowsza wersja robotów kuchennych, która umożliwia dodatkowo takie zadania jak mieszanie, siekanie, rozdrabnianie. Bardzo często w zestawie znajdują się przystawki np. do wyciskania soków. Roboty wielofunkcyjne mogą pełnić funkcje; miksera, blendera, wyciskarki, młynka czy malaksera. Jeżeli szukasz części do robota kuchennego, dobrze trafiłeś!

Jaki model robota kuchennego posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej pod spodem, z tyłu lub z boku robota kuchennego. Jeżeli chcesz znaleźć numer modelu swojego urządzenia wpisz go w lewej kolumnie tej strony. Widoczne teraz części zamienne do robota kuchennego odpowiadają numerowi modelu Twojego urządzenia.

Od napędu po ostrza do robota kuchennego

Jeżeli szukasz części zamiennych do robota kuchennego, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. W Centralaczesci.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoje codzienne obowiązki!

Potrzebujesz części do robota kuchennego? Napisz do nas!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta za pomocą formularza kontaktowego, odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe. Jesteśmy gotowi do pomocy!