Senseo części zamienne

Philips Senseo Quadrante
Philips Senseo Twist
Philips Senseo Sarista
Philips Senseo części zamienne i akcesoria do konserwacji

Partner Senseo

Jako dumny partner marki Senseo jesteśmy w stanie dostarczyć szeroki zakres części do Twojego ekspresu do kawy. Wszystkie modele, do których posiadamy części, zostały podane powyżej. Wystarczy, że klikniesz w swój model Senseo. Zobaczysz wtedy wszystkie dostępne części zamienne do danego modelu i produkty do konswerwacji ekspresu do kawy. Gwarantujemy, że wszystkie wyświetlone produkty będą pasować do Twojego ekspresu do kawy Senseo!

Części zamienne do ekspresu Senseo

Posiadasz ekspres do kawy Senseo i potrzebujesz części zamiennej? Dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz części do wszystkich modeli ekspresów Senseo. Posiadamy filtry na saszetki, zbiorniki na wodę, uszczelki i wiele innych. U nas znajdziesz wszystkie części do ekspresu do kawy. Od uszczelki po środki do odkamieniania!

Jaki sprzęt Senseo posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada).
W przypadku trudności ze znalezieniem numeru urządzenia, możesz skorzystać z naszej podpowiedzi 'tutaj' lub kliknąć na pole pomocy na pionowym pasku z lewej strony.

Potrzebne części do Senseo? Z przyjemnością pomożemy!

Chętnie pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem 22 292 24 76 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00 oraz od 13.00 do 17.00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego sie na naszej stronie, w zakładce 'Kontakt'.