• Twój specjalista części zamiennych od 1978 roku
  • Ponad 10,000,000 produktów
  • 14 dni na zwrot

Senseo części

Wybierz swoje urządzenie Senseo

Części zamienne do ekspresu Senseo

Posiadasz ekspres do kawy Senseo i potrzebujesz części zamiennej? Dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz części do wszystkich modeli ekspresów Senseo. Posiadamy filtry na saszetki, zbiorniki na wodę, uszczelki i wiele innych. U nas znajdziesz wszystkie części do ekspresu do kawy. Od uszczelki po środki do odkamieniania!

Jaki sprzęt Senseo posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części do urządzenia Senseo potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce i składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia. Po znalezieniu numeru można zlokalizować go tutaj z lewej strony. Kliknij na odpowiedni numer, tak aby pojawiły się tylko części zamienne do Twojego urządzenia.

Potrzebne części do Senseo? Jesteśmy gotowi do pomocy!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego ekspresu Saeco. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 222 922 476 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00 oraz od 13:00 do 17:00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie w zakładce ‘Kontakt’. Jesteśmy gotowi do pomocy!