• Twój specjalista części zamiennych od 1978 roku
  • Ponad 10,000,000 produktów
  • 14 dni na zwrot

Siemens części

Siemens części zamienne

Początki przedsiębiorstwa Siemens sięgają połowy XIX wieku. Firma została stworzona przez niemieckiego wynalazce i inżyniera Wernera von Siemens. Siemens zaopatruje świat w rozwiązania niezbędne do sprostania wyzwaniom otaczającego nas świata.

Siemens kuchenka

Urządzenia marki Siemens sprawiają, że gotowanie staje się przyjemnością. Sprzęt wyposażony w innowacyjne technologie i funkcje zapewnia komfort obsługi i wyręcza z prac kuchennych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz każdą część do kuchenki Siemens. Posiadamy w naszej ofercie amortyzatory, głowice zapłonowe, pokrywy palników, przełączniki, przyciski, płyty kuchenne i uszczelki. W ofercie znajdziesz również środki do konserwacji kuchenki.

Siemens lodówka

Chłodziarki i zamrażarki Siemens to optymalne przechowywanie żywności w uniwersalny i prawidłowy sposób. Jeżeli potrzebujesz części zamiennej do swojej lodówki , dobrze trafiłeś! Na Centralaczęści.pl znajdziesz płyty szklane, półki, szuflady i wiele innych. Twoja lodówka znów może działać jak nowa!

Siemens mikrofalówka

Dzięki mikrofalówce przygotowanie posiłków staje się prawdziwą przyjemnością. Poza szerokim wachlarzem dostępnych funkcji i programów, mikrofalówki Siemens charakteryzują się również wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem. W naszym sklepie znajdziesz części zamienne do każdej mikrofalówki Siemens.

Siemens pralka

Pralki Siemens oferują wygodną i skuteczną technologię prania. Wybór pralek marki Siemens jest bardzo szeroki. Oferujemy części zamienne do każdego modelu. Na Centralaczęści znajdziesz amortyzator, pompę, simering, wieszak bębna i wiele innych.

Siemens zmywarka

Zmywarki do naczyń marki Siemens cechuje nowoczesne wzornictwo i innowacyjne funkcje ułatwiające codzienne życie. Jeżeli szukasz części zamiennej do swojej zmywarki Siemens, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz każdą szukaną część do zmywarki Siemens.

Jakie urządzenie Siemens posiadam?

Aby zamówić właściwą część zamienną do sprzętu Siemens, potrzebny jest numer modelu urządzenia. Numer ten jest wydrukowany na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce i składa się z kombinacji liter i cyfr. Miejsce gdzie może się on znajdować zależy od rodzaju urządzenia. Często można go znaleźć z tyłu urządzenia lub po wewnętrznej stronie drzwiczek. Po znalezieniu numeru wystarczy wpisać go w wyszukiwarce znajdującej się po lewej stronie naszego sklepu. Po kliknięciu w numer wyświetlą się wszystkie dostępne części do szukanego urządzenia Siemens.

Potrzebujesz części do urządzenia Siemens? Z przyjemnością pomożemy!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia marki Siemens. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 222 922 476 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00 oraz od 13:00 do 17:00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie w zakładce ‘Kontakt’. Jesteśmy gotowi do pomocy!