Siemens części

Siemens części i akcesoria

Siemens części zamienne

Początki przedsiębiorstwa Siemens sięgają połowy XIX wieku. Firma została stworzona przez niemieckiego wynalazce i inżyniera Wernera von Siemens. Siemens zaopatruje świat w rozwiązania niezbędne do sprostania wyzwaniom otaczającego nas świata.

Siemens kuchenka

Urządzenia marki Siemens sprawiają, że gotowanie staje się przyjemnością. Sprzęt wyposażony w innowacyjne technologie i funkcje zapewnia komfort obsługi i wyręcza z prac kuchennych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz każdą część do kuchenki Siemens. Posiadamy w naszej ofercie amortyzatory, głowice zapłonowe, pokrywy palników, przełączniki, przyciski, płyty kuchenne i uszczelki. W ofercie znajdziesz również środki do konserwacji kuchenki.

Siemens lodówka

Chłodziarki i zamrażarki Siemens to optymalne przechowywanie żywności w uniwersalny i prawidłowy sposób. Jeżeli potrzebujesz części zamiennej do swojej lodówki , dobrze trafiłeś! Na Centralaczęści.pl znajdziesz płyty szklane, półki, szuflady i wiele innych. Twoja lodówka znów może działać jak nowa!

Siemens mikrofalówka

Dzięki mikrofalówce przygotowanie posiłków staje się prawdziwą przyjemnością. Poza szerokim wachlarzem dostępnych funkcji i programów, mikrofalówki Siemens charakteryzują się również wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem. W naszym sklepie znajdziesz części zamienne do każdej mikrofalówki Siemens.

Siemens pralka

Pralki Siemens oferują wygodną i skuteczną technologię prania. Wybór pralek marki Siemens jest bardzo szeroki. Oferujemy części zamienne do każdego modelu. Na Centralaczęści znajdziesz amortyzator, pompę, simering, wieszak bębna i wiele innych.

Siemens zmywarka

Zmywarki do naczyń marki Siemens cechuje nowoczesne wzornictwo i innowacyjne funkcje ułatwiające codzienne życie. Jeżeli szukasz części zamiennej do swojej zmywarki Siemens, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz każdą szukaną część do zmywarki Siemens.

Jakie urządzenie Siemens posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada).
W przypadku trudności ze znalezieniem numeru urządzenia, możesz skorzystać z naszej podpowiedzi 'tutaj' lub kliknąć na pole pomocy na pionowym pasku z lewej strony.

Potrzebujesz części do urządzenia Siemens? Z przyjemnością pomożemy!

Chętnie pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem 22 292 24 76 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00 oraz od 13.00 do 17.00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego sie na naszej stronie, w zakładce 'Kontakt'.