Części i akcesoria do strzyżarki, maszynki do strzyżenia włosów

Wybierz markę maszynki do strzyżenia

Lub wybierz kategorię

Strzyżarka, maszynka do strzyżenia włosów

Strzyżarka to narzędzie, dzięki któremu w pomocą krótkiej pracy możemy przystrzyc włosy na określoną długość. Przez swoją dużą powierzchnię ostrza nie nadaje się do przystrzygania brody ani bardziej szczegółowych wyrównań, więc obszarem jej pracy pozostają włosy na głowie. Strzyżarki zwykle są wyposażone w elastyczną regulację długości strzyżenia, dzięki czemu możemy zdecydować sami o długości cięcia. Służyć do tego mogą różnorodne nakładki lub nasadki.

Nasadki, grzebienie i noże do strzyżarki

Te elementy w maszynce do strzyżenia włosów są bardzo mocno eksploatowane, dlatego co jakiś czas wymagają wymiany. Wszystkie te elementy możesz zamówić u nas na Centralaczesci.pl. Kliknij w kategorię lub markę swojego urządzenia, a znajdziesz poszukiwany element.

Jaki model strzyżarki posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na spodzie lub z boku urządzenia. Jeżeli otrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Nie znalazłeś poszukiwanego elementu do strzyżarki?

Chętnie pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta za pomocą formularza kontaktowego, odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe. Z przyjemnością pomożemy!