Trymer części

Wszystkie marki

Lub wybierz kategorię

Części zamienne i akcesoria do trymera

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się trymery i coraz więcej panów decyduje się na ich zakup. Trymer jest niewielkim urządzeniem, które jest mniejszą wersją golarki. Służy do usuwania lub podcinania zarostu, bardzo często jest również uzupełnieniem maszynki do strzyżenia włosów, gdyż może dotrzeć w miejsca, gdzie zwykła maszynka nie dosięgnie. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów trymerów, obecnie dostępne są następujące rodzaje tych urządzeń. Trymer do brody - służy do usuwania zarostu w trudno dostępnych miejscach, takich jak: za uszami, na szyi, bardzo pomocny także przy podcinaniu brody. Trymer do uszu i nosa - wielu panów zmaga się z owłosieniem w tych miejscach, bardzo pomocny okazuje się ten rodzaj trymeru. Trymer dla kobiet - na rynku dostępne są również trymery dla kobiet służące do depilacji brwi oraz stref intymnych. Jeżeli szukasz części do trymera, dobrze trafiłeś!

Jaki model trymera posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na urządzeniu. Jeżeli chcesz znaleźć numer modelu swojego urządzenia wpisz go w lewej kolumnie tej strony. Widoczne teraz części zamienne do trymera odpowiadają numerowi modelu Twojego urządzenia.

Od noży po nakładki do trymera

Jeżeli szukasz akcesoriów lub części do trymera, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. W Centralaczesci.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoje codzienne obowiązki!

Potrzebne części do trymera? Napisz do nas!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta za pomocą formularza kontaktowego, odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe. Jesteśmy gotowi do pomocy!