Utrzymanie trawników części

Wybierz markę produktu

Wszystko dla Twojego ogrodu

Piękny trawnik to marzenie wielu z nas. Każdy właściciel ogrodu chciałby mieć w nim piękną i gęstą trawę. Dlaczego trawnik jest tak ważnym elementem zagospodarowania? Oprócz walorów estetycznych ma znaczący wpływ na nasze samopoczucie, ponieważ gładka zielona powierzchnia ma działanie kojące na nasz system nerwowy. Regularnie cięte trawniki wymagają nawożenia. Należy również pamiętać o odpowiednim nawadnianiu trawnika. Najlepiej podlewać zieloną powierzchnię rzadziej, lecz intensywnie. Najlepszym rozwiązaniem jest podlewanie wcześnie rano lub późnym wieczorem, rozproszonym strumieniem. Warto zainwestować w system nawadniający, który jest ogromnym udogodnieniem w podlewaniu w szczególności dużego ogrodu. Na system nawadniający do ogrodu składają się zazwyczaj następujące elementy; zraszacze, węże ogrodnicze lub systemy rur, systemy sterowania. Do nawadniania różnego typu roślinności należy stosować odmienne elementy emitujące wodę. Elementy te są grupowane w sekcje i pracują na zmianę.

Od spryskiwacza po wąż ogrodowy

Jeżeli szukasz akcesoriów do pielęgnacji ogrodu, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz produkty największych i najpopularniejszych marek. Na Centralaczesci.pl znajdziesz wąż ogrodowy oraz złączki węża ogrodowego. Posiadamy w swojej ofercie także opryskiwacz ciśnieniowy za pomocą którego możesz pozbyć się niechcianych chwastów. W naszej ofercie możesz znaleźć oryginalne akcesoria Kärcher do pielęgnacji ogrodu. Oferujemy szereg pistoletów spryskujących i złączek firmy Kärcher.

Potrzebne akcesoria do ogrodu? Napisz do nas!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta za pomocą formularza kontaktowego, odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe. Jesteśmy gotowi do pomocy!