• Twój specjalista części zamiennych od 1978 roku
  • Ponad 10,000,000 produktów
  • 14 dni na zwrot

Whirlpool części

Whirlpool części zamienne

Whirlpool Corporation to amerykańskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i sprzedażą sprzętu AGD. Do głównych produktów Whirlpool należą chłodziarki, pralki oraz urządzenia kuchenne.

Whirlpool kuchenka

Zepsuł Ci się przełącznik do kuchenki? A może potrzebujesz głowicę zapłonową do kuchenki Indesit? Musisz wymienić płytę kuchenną? Zapoznaj się z naszą ofertą! U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz!

Whirlpool lodówka

Twoja lodówka nie działa właściwie? A może jakaś część uległa uszkodzeniu? Chcesz wymienić uszczelkę w lodówce? Na Centralaczęści znajdziesz szereg potrzebnych artykułów, które sprawią, że twoja lodówka znów zacznie działać!

Whirlpool pralka

Gdy pralka zalała mieszkanie lub nie włącza się, napraw ją sam! Dzięki szerokiemu asortymentowi części zamiennych do pralek Whirlpool możesz szybko i sprawnie naprawić zepsuty sprzęt AGD w swoim domu! Chcesz aby twoja pralka znów działała jak nowa? Kup środki konserwujące do pralki, take jak odkamieniacz i smar do łożysk i przekonaj się, że nie musisz wymieniać pralki na nową!

Jakie urządzenie Whirlpool posiadam?

Aby zamówić właściwą część zamienną do sprzętu Whirlpool, potrzebny jest numer modelu urządzenia. Numer ten jest wydrukowany na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce i składa się z kombinacji liter i cyfr. Miejsce gdzie może się on znajdować zależy od rodzaju urządzenia. Często można go znaleźć z tyłu urządzenia lub po wewnętrznej stronie drzwiczek. Po znalezieniu numeru wystarczy wpisać go w wyszukiwarce znajdującej się po lewej stronie naszego sklepu. Po kliknięciu w numer wyświetlą się wszystkie dostępne części do szukanego urządzenia Whirlpool.

Potrzebujesz części do urządzenia Whirlpool? Z przyjemnością pomożemy!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 222 922 476 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00 oraz od 13:00 do 17:00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie w zakładce ‘Kontakt’. Jesteśmy gotowi do pomocy!