Whirlpool części

Whirlpool części i akcesoria

Whirlpool części zamienne

Whirlpool Corporation to amerykańskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i sprzedażą sprzętu AGD. Do głównych produktów Whirlpool należą chłodziarki, pralki oraz urządzenia kuchenne.

Whirlpool kuchenka

Zepsuł Ci się przełącznik do kuchenki? A może potrzebujesz głowicę zapłonową do kuchenki Indesit? Musisz wymienić płytę kuchenną? Zapoznaj się z naszą ofertą! U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz!

Whirlpool lodówka

Twoja lodówka nie działa właściwie? A może jakaś część uległa uszkodzeniu? Chcesz wymienić uszczelkę w lodówce? Na Centralaczęści znajdziesz szereg potrzebnych artykułów, które sprawią, że twoja lodówka znów zacznie działać!

Whirlpool pralka

Gdy pralka zalała mieszkanie lub nie włącza się, napraw ją sam! Dzięki szerokiemu asortymentowi części zamiennych do pralek Whirlpool możesz szybko i sprawnie naprawić zepsuty sprzęt AGD w swoim domu! Chcesz aby twoja pralka znów działała jak nowa? Kup środki konserwujące do pralki, take jak odkamieniacz i smar do łożysk i przekonaj się, że nie musisz wymieniać pralki na nową!

Jakie urządzenie Whirlpool posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada).
W przypadku trudności ze znalezieniem numeru urządzenia, możesz skorzystać z naszej podpowiedzi 'tutaj' lub kliknąć na pole pomocy na pionowym pasku z lewej strony.

Potrzebujesz części do urządzenia Whirlpool? Z przyjemnością pomożemy!

Chętnie pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem 22 292 24 76 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00 oraz od 13.00 do 17.00). Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego sie na naszej stronie, w zakładce 'Kontakt'.