Żelazko części

Części zamienne do żelazka

Żelazko to jedno z najczęściej kupowanych urządzeń domowych. Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez tego urządzenia. Mogłoby się wydawać, że wszystkie żelazka są podobne, gdyż oferują zbliżone funkcje, jednak mamy do wyboru kilka rodzajów żelazek; suche, parowe, turystyczne, systemowe. Żelazko suche jest obecnie bardzo rzadko spotykane, jego stopa jest wykonana z aluminium, a do regulacji temperatury służy specjalne pokrętło. Żelazko parowe cieszy się największą popularnością. Pozwala ono na pracę w dwóch trybach: na sucho i na mokro. Prasowanie z pomocą pary pozwala na szybsze wyprasowanie ubrań, nawet w przypadku trudnych i bardzo pogniecionych tkanin. Żelazko turystyczne natomiast, charakteryzuje się niewielką wagą i rozmiarami, dzięki czemu zmieści się w walizce. Mamy do wyboru także żelazko systemowe z zewnętrzną wytwornicą pary. Pojemnik z wodą umieszczony jest w oddzielnym stojaku, który za pomocą przewodu przekazuje parę do żelazka. Jeżeli szukasz części do żelazka, dobrze trafiłeś!

Jaki model żelazka posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej z tyłu lub z boku żelazka. Jeżeli chcesz znaleźć numer modelu swojego urządzenia wpisz go w lewej kolumnie tej strony. Widoczne teraz części zamienne do żelazka odpowiadają numerowi modelu Twojego urządzenia.

Od przełącznika po zbiornik na wodę do żelazka

Jeżeli szukasz części zamiennych do żelazka, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. W Centralaczesci.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoje codzienne obowiązki!

Potrzebne części do żelazka? Napisz do nas!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta za pomocą formularza kontaktowego, odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe. Jesteśmy gotowi do pomocy!