Zestaw do gourmet części i akcesoria

Wybierz markę

Lub wybierz kategorię

Części do raclette

Słowo "raclette" jest związane z potrawą wytwarzaną ze specjalnego gatunku sera, podgrzewanego nad ogniem na małych patelenkach. Pierwotnie potrawa była przyrządzana przez szwajcarskich pasterzy na gorących kamieniach ułożonych wokół paleniska. W dzisiejszych czasach możemy zaopatrzyć się w specjalne urządzenie, które pozwoli nam cieszyć się nie tylko grillowaniem na patelenkach, ponieważ zazwyczaj urządzenie te posiada możliwość zwykłego grillowania. Urządzenie do raclette jest to specjalny, stalowy grill wyposażony w kilka patelenek. Czasami urządzenie zwane jest ”racletton” i posiada dodatkowo płytę grzejną, którą oprócz topienia sera, można także wykorzystać do grillowania mięs i warzyw. Jeżeli szukasz części do raclette, dobrze trafiłeś!

Jaki model raclette posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej z tyłu lub z boku lub pod spodem urządzenia. Jeżeli chcesz znaleźć numer modelu swojego urządzenia wpisz go w lewej kolumnie tej strony. Widoczne teraz części zamienne do zestawu do raclette odpowiadają numerowi modelu Twojego urządzenia..

Od płyty grillowej po skrobak do raclette

Jeżeli szukasz części do raclette, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. W Centralaczesci.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoje codzienne obowiązki!

Potrzebne akcesoria do raclette? Napisz do nas!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta za pomocą formularza kontaktowego, odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe. Jesteśmy gotowi do pomocy!